Mahdieh

مهدیه مداح الحسینی

سلام دوستان عزیز:
اگر مهدیه مداح الحسینی را بخواهید بهتر بشناسید! بایستی با من همراه شوید تا در جریان این سفر زندگی، آنچه مرا تا به اینجا رسانده است قرار گیرید. دربیست و هفتمین روز آذرماه 1355 و یکی از روزهای زیبای پاییزی چشم به این دنیای پر از اسرار ناشناخته جهان هستی گذاشتم. پس از طی دوران تحصیلم علی رغم اینکه رشته ریاضی و فیزیک بودم بخواسته خانواده ام که فرهنگی بودند وارد دانشسرا تربیت معلم کرمان شدم.مسیر پرپیج و خم معلمی اگرچه برایم در مناطق محروم سخت بود ولی تجربیات خوبی را درحوزه تدریس آموزش و پرورش مناطق مختلف استان کرمان در تمامی مقاطع تحصیلی بعنوان معلمی و دبیری بدست آوردم.
از همان ابتدای زندگیم به دنبال رشد و یادگیری و چالش های آموزشی و ذهنی بودم. ابتدا پس از اینکه دوره کارشناسی را گذراندم بدلیل عشق و علاقه ام به شعر فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات فارسی هم شدم و پایان نامه خودم را در زمینه تطبیق فیزیک کوانتوم با عرفان نوشتم

با توجه با اینکه همیشه مباحث ذهنی و انرژیهای جهان هستی ذهن من را درگیر کرده بود و عاشق کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بودم. مسیر آموزش NLP تا اتمام دوره استادی آنرا نزد اساتید و مشاوران بین المللیNLP وکوچینگ گذراندم. سپس تحصیلات تکمیلی خودم را تا روانشناسی ارشد بالینی به پایان رساندم.
در طول سالهای کاریم و این 30 سال تجربه در آموزش و پرورش به عنوان مدرس و مشاور آموزشی، به شکل گسترده‌ای در مورد الگوهای برتر تدریس برای دانش آموزان پژوهش کرده‌ام. از هیچ آموزش و یادگیری برای خودم دریغ نکرده و درزمینه های مربیگری الگوهای رفتارشناسی مدل جهانی دیسکDISC، شناخت مراکز انرژیهای بدن و چاکراها، مراقبه و مدیتیشن جهت آرامش و ذهن آگاهی، شناخت گروه های خونی جهت تغذیه و سلامتی و دوره های روانشناسی جهت حال خوب مردم و هرآنچه که نیاز آموزشی دانش آموزان و جامعه بوده اطلاعات جامعی را کسب کردم.

اکنون رسالت من چیست !؟

به‌طور کلی، رسالت من انجام حال خوب انسانها جهت رسیدن به یک آرامش درونی در زندگی و معنویت آنها است. برای رسیدن به معنویت و زندگی برتر انسانها، با توجه به اینکه یک محقق، پژوهشگر، مشاور تخصصی بالینی و نویسنده چهار کتاب هستم. لذا اهمیت بسیاری به شناخت از تواناییهای خود، و استفاده از آنها در زندگی خودم و دیگران را دارم و تمامی تلاش خود را در این راستا انجام میدهم تا بتوانم به مردم خوب کشورم مشاوره و خدمات آموزشی رشته تخصصی خودم را ارائه دهم.
همچنین، با شناخت کامل چاکراها و مراکز انرژی بدن، به عنوان مربی مدیتیشن و ریلکسیشن می‌توانم به افراد کمک کنم تا آرامش خود را به دست آورند. بنابراین، هدف من این است که با ترکیب علوم روانشناسی و فرهنگی، مردم را در رسیدن به زندگی مطلوب خودشان، استحکام خانواده ها، ازدواج عالی و رسیدن به روابط موثر در زندگی، حمایت کنم.
با توجه به تجربه کاری من، آشنایی با گروه خونی های بدن انسان، مهارت مربوط به ارتباطات بین فردی، آگاهی کامل از چاکراها و مراکز انرژی بدن، و تخصص در زمینه روانشناسی بالینی، ضمیر ناخودآگاه و مهارتهای ذهنی و عصبی NLP و رفتارشناسی مدل DISC من قادر به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی با تمرکز بر روابط فردی، بهبود کیفیت زندگی و تقویت روابط خانوادگی و ازدواج با رویکرد شناخت رفتارهای طرفین هستم.
در نهایت، هدف من این است که به انسان‌ها در رسیدن به یک زندگی عالی و سرشار از انرژی و معنویت بیشتر کمک کنم. این شامل حمایت از انسان‌ها در رسیدن به زندگی مطلوب خودشان، تقویت روابط خانوادگی و ازدواج، و ایجاد استحکام در خانواده‌ها با شناخت از توانایی‌های خودشان است
برای رسیدن به این اهداف تلاش خودم را انجام میدهم تا کلیه اطلاعات خودم را بصورت مقاله، پادکست و ویدئوهای آموزشی از طریق همین سایت به شما عزیزان ارائه دهم.
منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان جهت بهبود آموزش ها هستیم.


ارادتمند شما: مهدیه مداح الحسینی

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

مشاوره پلن برنزی

بدون امتیاز 0 رای
990,000 تومان
0
990,000 تومان

مشاوره پلن نقره‌ایی

بدون امتیاز 0 رای
1,990,000 تومان
0
1,990,000 تومان

مشاوره پلن طلایی

بدون امتیاز 0 رای
2,990,000 تومان
0
2,990,000 تومان

DISC دانش آموزی

بدون امتیاز 0 رای
1,490,000 تومان
0
1,490,000 تومان

پاکسازی خاطرات بد

بدون امتیاز 0 رای
690,000 تومان
1
690,000 تومان

آرامش درون

بدون امتیاز 0 رای
490,000 تومان
2
490,000 تومان